Skip to content
Lato w mieście – przygotuj się na jesień
Menu

Połowa sierpnia to idealny moment na zadbanie o siebie i start przygotowań do jesienno-zimowych miesięcy. W końcu jeszcze trochę są wakacje, ale już czuć nadchodzącą zmianę. Nadal dzień jest wystarczająco długi na zewnętrzne aktywności, ale już nie na tyle ciepły żebyśmy umierali z gorąca. Poniżej lista kilku pomysłów, jak możecie zadbać o siebie, by przygotować się na jesień.

Pyszne jedzenie – sezon warzywno-owocowy w pełni! Romansuj z warzywami, rozkoszuj się owocami i przygotuj z nich przepyszne, świeże i szybkie dania, które pozytywnie wpłyną na twoje samopoczucie tu i teraz, a przygotowując aromatyczne sosy i słodkie dżemy przygotujesz sobie solidny zapas endorfin na jesień!

Łap słońce! – bo słońce to witamina D, za chwilę będzie ci jej totalnie brakować i dietetycy będą zalecać przyjmowanie jej w postaci suplementów diety AVON, więc korzystaj z niej póki możesz!

Zewnętrzna aktywność – jogowe powitanie słońca o poranku, szybka przebieżka do najbliższego lasu, długi spacer z psem lub wycieczka rowerowa do najbliższej piekarni po jagodzinaki? Pomysłów jest mnóstwo! Korzystaj ze słońca i dłuższego dnia, póki jeszcze jest.

Zrób badania – wakacje to zazwyczaj okres, kiedy mamy trochę mniej pracy i trochę więcej wolnego czasu, poświęć więc jeden dzień na zadbanie o siebie od środka – przyznaj się przed sobą kiedy ostatni raz byłeś u dentysty lub kiedy ostatni raz robiłeś podstawowe badania krwi? Wtedy kiedy coś cię zaczęło boleć? Może jednak warto zapobiegać niż leczyć? Badania nie potrwają długo, a ich wyniki mogą być dla ciebie bardzo ważne. Może dzięki nim odkryjesz jakieś niedobory, którymi warto się zająć? Z wynikami w ręku możesz sprawdzić suplementy diety AVON – kto wie, może to akurat coś dla ciebie?

Wybierz się na wycieczkę! Umówmy się nie ma lepszych i gorszych dni na podróżowanie, jest tylko nieprzygotowany podróżnik. Ale jednak przyjemniej podróżuje się w słoneczne i ciepłe dni, więc może w końcu wybierzesz się na długo dokładaną wycieczkę rowerową? Albo odwiedzisz koleżankę z Krakowa? Pomysły na dłuższe i krótsze wyjazdy sprawdzisz też na lemurze!

*Wpis powstał we współpracy z marką AVON


Spodobał Ci się wpis? Masz uwagi? Spostrzeżenia? Zapytania? Jeśli tak, to proszę pozostaw komentarz pod wpisem: to bardzo mobilizuje do ciągłej pracy nad blogiem! Z góry dziękuję! By pozostać na bieżąco z lemurowymi przygodami, śledź lemurowego fanpage’a oraz instagrama (nick: lemurpodroznik)!
Lato w mieście – przygotuj się na jesień

Cześć!

Mam na imię Asia i witam Cię na lemurowym blogu – jedynym blogu poświęconym tylko i wyłącznie podróżom po Polsce. Znajdziesz tu tajemnicze miejsca, niesamowite tradycje i regionalne zwyczaje. Wyrusz razem ze mną w podróż, która zaczyna się tuż za drzwiami! Zapraszam!

Lato w mieście – przygotuj się na jesień

Kategorie

Archiwum

Lato w mieście – przygotuj się na jesień